IZMISUMS (2020)

Nespēdams tikt galā ar personības krīzi, Gatis cīnās ar depresiju un jūtas izdedzis. Viņš nejauši nonāk dīvainā kultam līdzīgā grupu terapijā, kas šķietami palīdz izdziedināties, tomēr atsedz jaunus apziņas tumšos nostūrus. Vai notiekošais ir daļa no atlabšanas, vai tomēr viņš zaudē prātu?
SARKANAIS MEŽS (2019)

"Sarkanais mežs" ir latviešu daudzsēriju filma, kuru no 2019. gada 2. marta līdz 11. maijam pārraidīja kanālā LTV1. Seriāls tika pārraidīts reizi nedēļā, sestdienās.

Filma nominēta 2019. gada Lielā Kristapa balvai septiņās kategorijās, no kurām saņēma divas balvas: kategorijā "Labākais aktieris" (Jēkabs Reinis) un "Labākā TV filma vai seriāls". Vēl filma saņēma Latvijas Sabiedriskā medija 2019. gada balvu "Kilograms kultūras" kategorijā "Kino".


BUNKURĀ

Nojaucot vecu māju, atrodas VDK
dokumenti. Tie atklāj senus noslēpumus.


MĀJA PIE EZERA (2015)

Filmēšanas process LTV daudzsēriju filmai "Māja pie ezera" 


BĒGŠANA NO KUBAS

Mūsu pirmā dokumentālā filma. Par 7 Latvijas pilsoņiem, kas bija neglābjami aizķērušies Kubā. Tagad viņi atgriezušies Latvijā.


MODRIS (2014)

Režisors Juris Kursietis.

Modris nav ne labāks, ne sliktāks par saviem vienaudžiem. Māte viņu audzina viena un attiecības ir sliktas. Nedienas kā sniega bumba no kalna sāk velties brīdī, kad Modris, lai izvilktu laimestu no automāta, lombardā pārdod mātes elektrisko sildītāju. Ilgi briedušais konflikts ar māti eksplodē un pāraudzināšanas nolūkos viņa nodod dēlu policijai. Tiesa piespriež divus gadus nosacīti un tā sākas jaunieša piedzīvojumi ar Latvijas tiesu sistēmu. Drīz vien Modris saprot, ka viņš vēlas atrast savu nezināmo tēvu.


Latvijas faili. Gorbunovs-pārmaiņu vīrs. (LNT, 2016)

No pārliecināta komunista līdz Atmodas līderim. Pēdējā Latvijas PSR Komunistiskās partijas sekretāra un pirmā atjaunotās Latvijas Republikas Saeimas priekšsēdētāja Anatolija Gorbunova pārmaiņu ceļš.

Telekanāla LNT raidījumu cikls "Latvijas faili". Ēterā 2016.gada jūlijā. Autori - Jānis Krēvics, Arta Ģiga, operatori Uldis Ķikāns, Juris Aperāns, Emīls Desjatņikovs.

Īpašs paldies kinorežisoram Jānim Streičam un Saeimas ģenerālsekretārei Kārinai Pēterosnei!